Голі дівки, єднайтеся!

Цей пост, у честь дівчат руху Фемен, я хочу написати на українській мові.
Іслам і його мракобісся крокують по планеті Земля.
І вже здавалося, що зупинити ці орди дикунів сучасному світу неможливо. «Лібералізм» зробив увсе, щоб звільнити дорогу фанатикам і стерти останні бар’єри на шляху цієї «чуми».

Руйнуються сім’ї, чоловіків перетворюють у жінок пропагуючи педерастію, дітей із сімей забирають у дитячі будинки в’язничного типу і виховують дебілами.

Але є надія. Ця надія — голі українські красуні, що дарують нам вигляд своїх цицьок і порушають всю базу іслаской ідеології.

Дивлячись на це і заздрячи українським красуням, жінки інших країн теж стали роздягатися, знімати свої бюстгальтери, знімати свої трусики і гордо, нікого не боячись виходити на вулиці, на майдані, публікувати свої фотографії в інтернеті і часописах.

Там, де жінка згодна знаходитися голою в громадському місці і сама громада цього не заважає — протибусурменські бар’єр

Сміливо виходять на вулиці голі француженки, голі італійки, голі єврейки … про голих німкенях і жінках Скандинавії, можна навіть не згадувати. Коли тепло вони завжди голі.
І ось з’явилися голі мусульманки.
Но уж роздягнувшись мусульманки без усякої сором’язливості демонструють усе.
Чому?
А тому що там і просто показати обличчя, смертельний гріх. Тому показавши обличчя, мусульманка сміливо знімає з себе трусики і взагалі готова на все що завгодно, раз вона вже ризикнула звільнитися від пут умовностей дикунській ідеології.

Мовити, що ми чоловіки цьому раді — нічого не мовити. Ми в захопленні.

голые мусульманки

Які красуні? Ось вони — гола арабка, гола слов’янка і гола єврейка. Без трусиків але з підтримкою мільйонів.


На минулому тижні активісткi FEMEN разом з єгипетською «голою революціонеркою» Алієй Аль-Махді зроюили акцію протесту біля посольства Єгипту. Але сталося це не в Парижі, як планувалося, а в Стокгольмі, так як аль-Махді не змогла прибути в столицю Франції.

Акція була незвичайною по сміливості навіть для FEMEN, так як аль-Махді вийшла на мороз з державним прапором Єгипту абсолютно голою, якщо не рахувати взуття, панчіх, вінка на голові, окулярів і написи на тілі «Шаріат — не конституція». Її подруги з FEMEN також були повністю голі, але прикривалися табличками з написами: «Релігія — рабство» та «Ні релігії».

Судячи з відеозапису, акція була спрямована проти всіх релігій, в тій чи іншій мірі дискримінуючих жінок.

У репортажі «Аль-Арабії» було зазначено, що форма протесту, обрана аль-Махді, знов викликала обурення єгипетської демократичної опозиції. Представник руху 6 квітня Махмуд Афіфі назвав її поведінку непристойною. Єгипетський співак Амр Мустафа висловив жаль з приводу дій аль-Махді, сказавши, що її «голий протест» тільки допоможе перемозі прихильників нової шаріатською конституції.

А нам подобається.

Алія аль-Махді, що отримала справжню славу на піку «арабської весни», більше не живе в Єгипті. В інтерв’ю «Аль-Арабії» вона розповіла, що залишила батьківщину в березні 2012 року, виїхавши в Стокгольм «для участі в іранській конференції з ситуації, в якій опинилися жінки після арабської весни». Її родина залишилася в Єгипті і зазнає переслідувань. Алія впевнена, що опиниться у в’язниці, якщо повернеться до Каїра.

Але лідер FEMEN France Інна Шевченко повідала «Аль-Арабії» дещо іншу історію, заявивши, що в 2011-му році Алію в Єгипті «викрали після того, як вона опублікувала в інтернеті свої еротичні фотографії». У Швеції, за словами Шевченка, аль-Махді надано притулок, але за нею постійно стежать спецслужби.

Інна Шевченко також повідомила, що близько двох тижнів тому Алія Магда аль-Махді стала активісткою FEMEN.

22 грудня на сайті FEMEN з’явився заклик «Єгипет, голосуй проти шаріатською конституції!» із зображеннями оголеної аль-Махді, обличчя якої було загороджено портретом президента Єгипту Мухаммада Мурсі.

Голі дівки, єднайтеся з нами!!!

голая арабка, голая еврейка, голая славянка показали исламу козью морду

Вот он настоящий конкурс красоты. Здесь красота не прикрытая купальниками, а гражданская позиция политкорректным политесом.

голая мусульманка, голая славянка, голая еврейка

вот они голые героини нашего времени. Это наша голая правда. Это наш голый интернационал.

P.S. 22 декабря, в международном аэропорту имени Рафика Харири, молодая гражданка Украины (имя героини скрывают) разделась до гола в протест против того, что ей запретили курить.
«Нарушительница» порядка была задержана, ее имя о ее дальнейшей судьбе не сообщается.
А что она нарушила? Она кого-то убила, ограбила, изнасиловала, обманула???


Добавить комментарий