«Дональд Кук» і російська кукішь.

Трохи гумору з просторів патріотичного інтернету. Цікаво, Обама зі своїми друзями-вояками читав цю лабуду про свою армію!))) Читайте і насолоджуйтеся!))) Хвалені америкоси в глухий гей-попі!
Реальный лист вiд хлопця з есмінця «ДОНАЛЬД КУК «:

Дональд Кук

Пiндосовоз

Моя улюблена Мері ! Вибач, що не писав тобі цілий тиждень. Я проходив курс психологічної реабілітації на нашій базі в Румунії. Мушу тобі сказати , що трапилося страшне. І не тільки зі мною , а й з усім екіпажем нашого доблесного есмінця « Дональд Кук ». Наш есмінець озброєний найкращими системами ураження противника , немає таких літаків , ракет або субмарин , які ми не могли б перехопити . Наша система « Іджіс » може збивати навіть балістичні ракети. Служити на цьому кораблі можуть тільки кращі моряки , відважні і зневажають смерть , як буйволи штату Арізона.
Так от , моя дорога , коли наш « Дональд Кук » увійшов у Чорне море , щоб високо підняти там прапор свободи і демократії , капітан побудував нас на палубі і виголосив спіч : «Хлопці , нам належить особливо важлива місія — продемонструвати безстрашність Америки перед распоясавшимся російським ведмедем. Ви всі знаєте , що російські відняли у демократичної України половину території у вигляді Криму і готуються відрубати її другу половину . Це загрожує нашим національним інтересам , тому що ми не можемо комусь дозволити відрубати те, що можемо відрубати самі. Сили свободи і демократії на Україні ще молоді , і ми повинні показати росіянам , під який надійним захистом вони знаходяться. Не сумнівайтеся , що російський ведмідь наробить в штани , коли побачить таку зброю відплати , як наш « Дональд Кук ». У цю годину випробувань від вас потрібні мужність , злагодженість і дисципліна ».
Ми тричі крикнули « гіп-гіп ура » і стали готуватися показати росіянам, що їх чекає , якщо вони піднімуть руку на другу половину України . Наступного дня , коли наш корабель йшов у напрямку до Криму , ми виявили в небі російське літаюче корито , яке називається штурмовик СУ- 24 і випускається з тих пір , коли наші батьки ще ходили в початкову школу. Колись на заняттях у військовому коледжі ми вивчали цей раритет і сміялися над його характеристиками. Він більше підходить для зрошення полів хімічними добривами або для розкидання з повітря дитячих іграшок. Тому , коли зіграли тривогу , ми розбіглися по своїх бойових постах , передчуваючи, як пограємо в кішки- мишки з цим посланцем з минулого. Я навіть встиг на бігу побитися об заклад з Едом на те , що зумію взяти це іржаве залізо під приціл більшу кількість разів , ніж він. Ед управляє такий же скорострільною установкою « Фаланкс » , як і я , а від неї , вважали ми , немає порятунку .
… Ми вели російського локатором до його підходу до зони ураження , щоб потім його накрити . Однак , коли він увійшов в цю чортову зону , почалася містика. Першими погасли наші локатори , потім вимкнулося целеуказание « Фаланксов » , і весь « Іджіс » вийшов з ладу. Наш чудовий « Дональд Кук » гойдався на хвилях , як дохла черепаха . Виявляється , цей проклятий російська металобрухт , СУ- 24 , включив апаратуру електронного придушення , і гордість нашого флоту перетворилася на наш позор ! А російська стала відверто глумитися над нами. Він справив на нас дванадцять навчальних атак , їздив за нашими локаторам черевом , глушив нас ревом двигуна і взагалі показував нам усім , що на такому дерьмовое кориті може плавати лише сама дерьмово команда … Відлітаючи , він помахав крилами , і Еду навіть привиділося , що він показав нам середній палець правої руки. Але думаю , Ед вигадує, бо у військовому коледжі нас учили , що в подібних випадках російські показують дулю.
Мері , ти не можеш уявити , що з нами було! Такої ганьби ми не переживали ніколи в житті. Деякі наші хлопці ридали , як діти , інші билися головою об недіючі прилади , старший помічник на очах у екіпажа випив з горла пляшку віскі і кричав на весь корабель: «Ці довбанi росіяни» Хібіни «» (російська система радіоелектронної боротьби. — Д.с . ) , а капітан був зелений від злості. У такому стані ми ледве змогли пришвартуватися до румунського берега, і відразу після швартування три десятки наших хлопців написали рапорт на звільнення. Вони не змогли винести думки , що у вирішальний момент наша техніка може перетворитися на лайно , разом з яким їм доведеться йти на дно морське . Зі мною ж трапилася істерика і мене відвезли в госпіталь. Мері , я завжди любив нашу Америку і хотів , щоб зоряно- смугастий прапор ніс свободу всьому світу. Але після цього випадку думка про звільнення стала мене переслідувати. Чорт з ними , з грошима , моя дорога . Краще ми з тобою купимо маленьку ферму в Арізоні , будемо вирощувати на продаж селера і співати псалми в нашій церкві по неділях. Я думаю , що Америці краще не брати під захист наших братів по демократії на Україні . Вже якщо одне старе російське корито змогло покласти на бік наш суперсучасний « Дональд Кук » , то уяви, що можуть наробити їх нові літаки! А якщо вони здатні пригнічувати не тільки прилади , а й мізки екіпажу ? Сама подумай , навіщо я тобі потрібен без мізків ? Міцно тебе цілую , завжди твій Джоні.


Добавить комментарий